Patyčių dezinfekcija

Kovo 15 dieną progimnazijoje 1–8 klasių mokiniams vyko akcija „Patyčių dezinfekcija“. Akcijos tikslas – skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų, suaugusiųjų santykius, atkreipiant dėmesį į patyčių problemą visuomenėje. Šią iniciatyvą palaiko Panevėžio miesto administracijos Švietimo skyrius, Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba.

Akciją organizavo V. Izdūnis, V. Kuodytė, L. Urbonienė ir progimnazijos skautai.

Paminėjome Laisvės gynėjų dieną.

Gruodžio 23 d. 18 val. įvyko 1–8 klasių mokinių kalėdinio spektaklio filmo „Kuo tiki, tą ir matai“ premjera.

Spalio 27 d. progimnazijoje surengta respublikinė nuotolinė metodinė diena „Geroji patirtis mokantiems ir besimokantiems“.

Rugsėjo 20–25 dienomis progimnazijoje vyko Jaunojo tyrinėtojo dienos. 1–4 klasių mokiniai dalyvavo edukacinėse veiklose Žaliojoje girioje.

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos mokytojai žengė žingsnį stiprindami savo kompetencijas Erasmus+ bendrojo ugdymo mokyklų partnerysčių projekte „Ypatingi draugai – ypatingiems mokiniams“, kuris skirtas progimnazijos mokytojų bei partnerių organizacijų kompetencijų stiprinimui kaniterapijos srityje.