Vaikų velykėlės 2017

Balandžio 25 d. pradinių klasių mokiniai dalyvavo šventėje „Vaikų Velykėlės 2017“ ir išrideno Didįjį margutį „Naisių vasaros“ konkursui. Didįjį margutį spalvino visų klasių mokiniai, o raštus jam parinko mokytoja Dalė Venslovienė. Vaikai, grojant muzikos mokytojai Virginijai Skupienei, šoko liaudiškus ratelius, rideno margučius. Renginį organizavo mokytoja Sigita Bekerienė. Kiekvienas šventės dalyvis gavo po specialiai konkursui išleistą DVD – vienos dalies muzikinio spektaklio vaikams „Melagių pilis“, atliekamą „Naisių vasaros teatro“, įrašą.

Balandžio 24 d. progimnazijos mokiniai dalyvavo renginyje „Mokslas ant ratukų“, kuris vyko KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete.

2017 m. balandžio 20 d. progimnazijoje vyko 1–4 klasių mokinių konkursas „Šviesoforas“.

2017 m. balandžio 20 d. progimnazijoje vyko 7-ų klasių mokinių viktorina „Gamtos žiniukas“.

2017 m. balandžio 20 d. progimnazijoje vyko 3–4 klasių mokinių gamtos pažinimo viktorina „Mes – smalsučiai“.

8b klasės mokiniai dalyvavo Raudonojo Kryžiaus organizuojamoje „Maisto banko“ akcijoje.