Gamtos pažinimo viktorina

2017 m. balandžio 20 d. progimnazijoje vyko 3–4 klasių mokinių gamtos pažinimo viktorina „Mes – smalsučiai“. Renginį organizavo mokytoja Geta Pečiulienė.

8b klasės mokiniai dalyvavo Raudonojo Kryžiaus organizuojamoje „Maisto banko“ akcijoje.

Balandžio 7 d. progimnazijos bendruomenės nariai dalyvavo Pasaulinės sveikatos dienos renginiuose Panevėžio mieste.

Balandžio 5 dienos popietę Šaltiniečių bendruomenės nariai – mamytės su vaikučiais – susirinko į „Margučių seklytėlę“.

2016–2017 m. m. mokykloje buvo vykdomas projektas „Iš kur aš? Iš senelių giminės“. Jo dalyviai – 7 klasių mokiniai.

„Šaltinio“ progimnazijos aktų salėje kovo 31 d. vyko visuotinis Šaltiniečių bendruomenės narių susirinkimas ir romansų vakaras.