Gamtos žiniukas

2017 m. balandžio 20 d. vyko 7-ų klasių mokinių integruotas gamtos mokslų ir matematikos konkursas „Gamtos žiniukas“. Septintokai atliko užduotis komandomis ir individualiai. Konkursas prasidėjo komandų prisistatymu. Po to mokiniai atliko individualias biologijos, fizikos ir matematikos užduotis. Septintokams buvo įdomiausia spėti paukščius pagal jų balsus. Komandos turėjo atlikti fizikos, biologijos užduotis, atsakyti į klausimus „Ar tiesa kad...“. Septintokų renginį vedė 8a klasės mokiniai Nerija Remeikaitė ir Dominykas Stankevičius, o vertino Paulius Mažukna, Ignas Čemeris, Goda Augustinaitė, Karolina Sučylaitė. Šį kartą geriau pasirodė 7a klasės mokinių komanda, antrieji liko 7b klasės mokiniai. „Gamtos žiniuko“ vardas suteiktas 7b klasės mokinei Vaivai Žitinavičiūtei.

Gitana Jasaitienė Įrašo autorius:
Gitana Jasaitienė
Fizikos mokytoja

2017 m. balandžio 20 d. progimnazijoje vyko 3–4 klasių mokinių gamtos pažinimo viktorina „Mes – smalsučiai“.

8b klasės mokiniai dalyvavo Raudonojo Kryžiaus organizuojamoje „Maisto banko“ akcijoje.

Balandžio 7 d. progimnazijos bendruomenės nariai dalyvavo Pasaulinės sveikatos dienos renginiuose Panevėžio mieste.

Balandžio 5 dienos popietę Šaltiniečių bendruomenės nariai – mamytės su vaikučiais – susirinko į „Margučių seklytėlę“.

2016–2017 m. m. mokykloje buvo vykdomas projektas „Iš kur aš? Iš senelių giminės“. Jo dalyviai – 7 klasių mokiniai.