Mokomės atrasdami!

Balandžio 24 d. progimnazijos mokiniai dalyvavo renginyje „Mokslas ant ratukų“, kuris vyko KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete. Būrys svečių iš Tartu mokslinio centro „AHHAA“ demonstravo įvairius eksperimentus. Jų metu salėje sklido dūmai, skraidė vienkartinės stiklinės, sproginėjo dujomis pripildyti balionai. Vaikai apžiūrėjo interaktyvią parodą, domėjosi DNR grandinėmis, išbandė robotus bei kitus eksponatus. Įsitikino, jog mokslas be galo įdomus, o ne nuobodus, kaip įprasta manyti.

Džiuginta Kropienė Įrašo autorius:
Džiuginta Kropienė
Specialioji pedagogė

2017 m. balandžio 20 d. progimnazijoje vyko 1–4 klasių mokinių konkursas „Šviesoforas“.

2017 m. balandžio 20 d. progimnazijoje vyko 7-ų klasių mokinių viktorina „Gamtos žiniukas“.

2017 m. balandžio 20 d. progimnazijoje vyko 3–4 klasių mokinių gamtos pažinimo viktorina „Mes – smalsučiai“.

8b klasės mokiniai dalyvavo Raudonojo Kryžiaus organizuojamoje „Maisto banko“ akcijoje.

Balandžio 7 d. progimnazijos bendruomenės nariai dalyvavo Pasaulinės sveikatos dienos renginiuose Panevėžio mieste.