Konferencija Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje

Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje kovo 30 dieną vyko Tauragės r. progimnazijų ir pagrindinių mokyklų bei Lietuvos „Šaltinio“ vardą turinčių mokyklų mokinių ir mokytojų konferencija „Integruoti projektai įvairių dalykų mokyme“. Renginyje šauniai projektus pristatė mūsų progimnazijos mokiniai. Trečios klasės mokinės Toma Tonkūnaitė ir Aistė Tamulionytė raiškia kalba pristatė integruotą projektą „Aš žmogus“ (mokytojos Vida Baronienė, Snaigė Varanauskienė), ketvirtokės Lukrecija Roicevičiūtė ir Dominyka Švėgždaitė – integruotą tikybos ir pradinio ugdymo projektą „Advento vainikas“ (vadovės Geta Pečiulienė, Gintarė Eniulaitienė, Žiedė Ketvirtienė). 6a klasės mokiniai Nedas Baranovskij ir Matas Žeromskis „Prezi“ programa gražiai ir įtaigiai pristatė integruotą lietuvių kalbos, istorijos ir etnokultūros projektą „XIX a. pab. – XX a. pr. aukštaičių krašto valstiečių sodyba“ (mokytojos Dalia Vašėtienė, Ramunė Liesytė, Aldona Banienė). Aštuntokai Nerija Remeikaitė, Gytis Katilevičius, Dominykas Stankevičius kalbėjo apie integruotą lietuvių kalbos, anglų kalbos ir dorinio ugdymo (etika) projektą „Romeo + Džuljeta“ (mokytojai Jolanta Švėgždienė, Reda Maknevičienė, Vladas Izdūnis) ir pademonstravo trumpą filmuką, kurį sukūrė projekto renginio metu. Kartu su pranešėjais į Tauragę vyko ir kiti progimnazijos mokiniai – aktyvūs integruotų projektų dalyviai.

Kovo 23 ir 30 dienomis ketvirtų klasių mokiniai dalyvavo „Atradimų laboratorijos“ užsiėmimuose.

Kovo 28 dieną progimnazijos aktų salėje vyko Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 klasių mokinių ugdymo karjerai konkursas „Pasimatuok profesiją“.

6a klasės mokiniai ir jų lietuvių kalbos bei istorijos mokytojos kovo 27 d. lankėsi Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje, kurioje veikė paslauga „Laiko portalas“.

Kovo 20–24 dienomis mokykloje buvo organizuota „Veiksmo savaitė be patyčių 2017“, skirta patyčių prevencijai.

Kovo 17 dieną progimnazijoje šurmuliavo tradicinė Pavasario mugė, kuri mokykloje organizuojama jau aštuntus metus. Šių metų mugės tema – „Amatininkų turgus“.