Veiksmo savaitė be patyčių

Kovo 20–24 dienomis mokykloje buvo organizuota „Veiksmo savaitė be patyčių 2017“, skirta patyčių prevencijai. Veiksmo savaitė prasidėjo mokinių susitikimais su mokyklos psichologu Dainiumi Čerbulėnu. Susitikimų metu vaikai mokėsi patyčių problemas spręsti pozityviai, atliko jiems paskirtas užduotis. Trečiadienį visi mokyklos mokiniai, skambant dainoms apie draugystę, mokyklos kieme keitėsi pačių nupintomis draugystės apyrankėmis. „Veiksmo savaitę be patyčių 2017“ užbaigė mokinių savivaldos organizuotas renginys „Apsikabinimų diena“.

Kovo 17 dieną progimnazijoje šurmuliavo tradicinė Pavasario mugė, kuri mokykloje organizuojama jau aštuntus metus. Šių metų mugės tema – „Amatininkų turgus“.

Kovo 17 d. mokiniai susipažino su įvairiais amatais ir dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse mieste bei progimnazijoje.

Kovo 14 dieną mokykloje paminėjome tarptautinę skaičiaus π (PI) dieną.

Švęsdami Kovo 11-ąją, 6a klasės mokiniai antrus metus iš eilės dalyvavo Laisvės aikštėje organizuotame estafetiniame bėgime.

Vaikų jogos mokytojos Jarūnė ir Rūta vedė vaikų žaidiminės jogos pamokėlę 2b klasės mokiniams.