Tarptautinė skaičiaus π diena

Kovo 14 dieną mokykloje paminėjome tarptautinę skaičiaus π (PI) dieną. Mokiniai dalyvavo viktorinoje „Ar žinai skaičių PI?“, per matematikos pamokas kūrė plakatus, vaišinosi pačių iškeptais PI pyragais. Buvo išrinktas klasės PI karalius ar karalienė. Mokiniai apdovanoti atminimo medaliais ir dovanėlėmis.

Manome, kad šios dienos paminėjimas taps dar viena tradicija mūsų progimnazijoje.

Renginį mokykloje organizavo mokytojos Vilma Morkevičienė, Silvija Masienė, Gitana Jasaitienė ir Audronė Sruogienė.

Švęsdami Kovo 11-ąją, 6a klasės mokiniai antrus metus iš eilės dalyvavo Laisvės aikštėje organizuotame estafetiniame bėgime.

Vaikų jogos mokytojos Jarūnė ir Rūta vedė vaikų žaidiminės jogos pamokėlę 2b klasės mokiniams.

Mokyklos sporto salėje vyko Panevėžio apskrities 6 klasių ir jaunesnių mergaičių salės futbolo „LadyGolas“ varžybos.

Nuo 2017 m. vasario 20 d. iki kovo 3 d. progimnazijos 5–8 klasių mokiniai dalyvavo Lietuvių kalbos dekados renginiuose.

3a, 3b klasių mokiniai, jų tėvai, mokytojos Snaigė Varanauskienė, Vida Baronienė, Rasa Andrikonienė, Aušrinė Kuncevičienė, Daiva Dambrauskienė nuo 2016 m. rugsėjo iki 2017 m. vasario dalyvavo trumpalaikiame integruotame pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos, matematikos, dailės ir technologijų, kūno kultūros projekte „Aš – žmogus“.