Geltona, žalia, raudona – tai Lietuva

1–8 klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Geltona, žalia, raudona – tai Lietuva“, skirtoje Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Mokiniai į mokyklą atnešė asmenines nuotraukas, kuriose dominuoja geltona, žalia ar raudona spalvos, o renginio organizatoriai suklijavo jas ant fojė sienelės. Akcijos sumanytoja – mokytoja Jolanta Švėgždienė.

2b klasės mokiniai, mokytoja Aušra Klevečkienė ir logopedė Dalia Gudienė vykdė trumpalaikį integruotą kalbinės raiškos, kūrybiškumo bei informacinių technologijų projektą „Raktelis kūrybiškumui“.

Vasario 28 dieną progimnazijos kieme šurmuliavo Užgavėnių persirengėliai.

2016 m. lapkričio – 2017 m. vasario mėnesiais „Šaltinio”, Senvagės, „Vilties“ ir „Saulėtekio“ progimnazijų 3–4 klasių mokiniai dalyvavo nuotoliniame projekte „Kuriame istorijas“.

Vasario 21 d. 8-ų ir 6a klasės mokiniams vyko netradicinė pamoka Panevėžio Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje „Krikščionybės simboliai ir jų reikšmė“.

Progimnazijos mokytojos ir mokinės dalyvavo respublikinėje konferencijoje Kelmėje.