Mokinių pasiekimai

Mūsų didelė šeima

Panevėžio Šaltiniečių bendruomenės nuotrauka „Mūsų didelė šeima“ respublikiniame foto konkurse „Vietos bendruomenių džiaugsmai, rūpesčiai ir pasiekimai“, tema „Pasididžiavimas“, užėmė II vietą. Nuotrauką konkursui, kurį organizavo Lietuvos bendruomenių organizacijų sąjunga, pristatė Šaltiniečių bendruomenės narės Vida Baronienė, Džiuginta Kropienė ir Aldona Banienė. Geriausių spausdintų fotografijų paroda bus eksponuojama Seime, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, Žemės ūkio ministerijoje, Kultūros ministerijoje ir kitose viešose vietose.

Gruodžio 12 d. Dailės galerijoje Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Račkauskas pasveikino Neriją Remeikaitę – respublikinės gamtos mokslų olimpiados prizininkę. Buvo pagerbtos ir jos mokytojos Gitana Jasaitienė, Auksuolė Urbonienė, Rasa Andrikonienė.

Lapkričio mėnesį vyko tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“. Augustinas Jarockis, 8a klasės mokinys, Lietuvoje laimėjo III vietą, o Panevėžyje – I.

Progimnazijos 7a klasės mokiniai šalies mokinių etnokultūros projekte „Tautos dvasios beieškant“ laimėjo I vietą.

Tarptautinėje Kings anglų kalbos olimpiadoje 3a klasės mokinys Benas Čebatoriūnas laimėjo I vietą, o 7a klasės mokinė Gabrielė Paskačiūtė – III. Mokinius konkursui rengė mokytoja Reda Maknevičienė.

Nacionaliniame mokinių Č. Kudabos geografijos konkurse 6a klasės mokinys Nedas Baranovskij laimėjo III vietą!