Mokinių pasiekimai

Konkurse „Bebras“ – III vieta Lietuvoje!

2017 m. lapkričio mėnesį vyko tarptautinis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“. Augustinas Jarockis, 8a klasės mokinys, Lietuvoje laimėjo III vietą, o Panevėžyje – I. Iš viso konkurse dalyvavo 3352 aštuntųjų klasių mokiniai. Augustino informacinių technologijų mokytoja – Audronė Sruogienė.

Progimnazijos 7a klasės mokiniai šalies mokinių etnokultūros projekte „Tautos dvasios beieškant“ laimėjo I vietą.

Tarptautinėje Kings anglų kalbos olimpiadoje 3a klasės mokinys Benas Čebatoriūnas laimėjo I vietą, o 7a klasės mokinė Gabrielė Paskačiūtė – III. Mokinius konkursui rengė mokytoja Reda Maknevičienė.

Nacionaliniame mokinių Č. Kudabos geografijos konkurse 6a klasės mokinys Nedas Baranovskij laimėjo III vietą!

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė, Lietuvos moksleivių matematikos olimpiadoje, kuri 2017 m. gegužės 20 d. vyko Šiaulių universitete, laimėjo III vietą. Sveikiname Neriją ir jos matematikos mokytoją Silviją Masienę!

2b klasės mokiniai dalyvavo lietuviško degalinių tinklo EMSI organizuotame piešinių konkurse „Tu mano mamyte!“ ir tapo prizininkais.