Mokinių pasiekimai

I vieta respublikiniame konkurse!

Progimnazijos 7a klasės mokiniai šalies mokinių etnokultūros projekte „Tautos dvasios beieškant“ laimėjo I vietą. Lapkričio 22 dieną savo projektą jie pristatė Vilniuje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre. Septintokų darbą vertino žinoma etnologė Gražina Kadžytė.

Projekte dalyvavo: Urtė Dambrauskaitė, Nedas Baranovskij, Pijus Gaidžiūnas, Matas Žeromskis, Monika Aleknavičiūtė, Rusnė Mulevičiūtė, Mantė Pšitulskytė, Kamilė Stasiūnaitė, Jorilė Varnaitė, Ugnė Vilkelytė.

Mokinius konsultavo mokytojos Dalia Vašėtienė, Aldona Banienė, Ramunė Liesytė.

Tarptautinėje Kings anglų kalbos olimpiadoje 3a klasės mokinys Benas Čebatoriūnas laimėjo I vietą, o 7a klasės mokinė Gabrielė Paskačiūtė – III. Mokinius konkursui rengė mokytoja Reda Maknevičienė.

Nacionaliniame mokinių Č. Kudabos geografijos konkurse 6a klasės mokinys Nedas Baranovskij laimėjo III vietą!

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė, Lietuvos moksleivių matematikos olimpiadoje, kuri 2017 m. gegužės 20 d. vyko Šiaulių universitete, laimėjo III vietą. Sveikiname Neriją ir jos matematikos mokytoją Silviją Masienę!

2b klasės mokiniai dalyvavo lietuviško degalinių tinklo EMSI organizuotame piešinių konkurse „Tu mano mamyte!“ ir tapo prizininkais.

Progimnazijos 6-ų klasių mokinių komanda Panevėžio miesto tarpmokykliniame vokiečių kalbos konkurse užėmė I vietą.