Aktualijos

Būsimųjų pirmokų tėvelių susitikimas su klasių mokytojomis

Būsimųjų pirmokų tėvelių susitikimas su klasių mokytojomis Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje

 

2024 m. birželio 4 d. (antradienį) 18.00 val.

progimnazijoje (Kniaudiškių g. 67) organizuojamas  būsimųjų pirmokų (2024 - 2025 m. m.) tėvelių susitikimas su klasių mokytojomis. Maloniai kviečiame tėvelius dalyvauti!          

                                                                                          

Mokyklos administracija
Ankstesni įrašai


Gegužės 23 d. kviečiame į Sporto šventę ir „Vakarienę melsvai“!

Balandžio 15 d. Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos bibliotekoje įvyko 7a klasės moksleivių ir Švedijos ambasados antrojo sekretoriaus Robin Rinaldo, stažuotojo Isak Bokstad ir Švedijos ambasados atstovės Jurgitos Tijūnaitytės sustikimas.

Balandžio 15 d. mokiniai bus fotografuojami elektroniniams moksleivio pažymėjimams.

Sveiki sulaukę šv. Velykų! Džiugesio, vilties, stiprybės!

Kovo 4–8 d. direktoriaus pavaduotoja, specialioji pedagogė Džiuginta ir lietuvių kalbos mokytoja Jolanta viešėjo Estijoje, kur dalyvavo projekto „Tūkstantmečio mokyklos I“ komandiruotėje-stažuotėje „STEAM ugdymas Estijos švietime“. Stažuotės metu aplankyta keletas Talino ir Tartu miesto mokyklų.