Aktualijos

Kviečiame į Sporto šventę ir „Vakarienę melsvai“!

Sporto šventė ir „Vakarienė melsvai“

2024-05-23

PROGRAMA

9.00–12.00 val. Sportinės veiklos kitose aplinkose

15.00–15.15 val. Šventės atidarymas, šventinė eisena, sveikinimo šokis

15.15–17.00 val. Sportinės rungtys

17.00–17.30 val. Klasių apdovanojimai stadione

18.00–20.00 val. Koncertas ir „Vakarienė melsvai“ po atviru dangumi
Ankstesni įrašai


Balandžio 15 d. Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos bibliotekoje įvyko 7a klasės moksleivių ir Švedijos ambasados antrojo sekretoriaus Robin Rinaldo, stažuotojo Isak Bokstad ir Švedijos ambasados atstovės Jurgitos Tijūnaitytės sustikimas.

Balandžio 15 d. mokiniai bus fotografuojami elektroniniams moksleivio pažymėjimams.

Sveiki sulaukę šv. Velykų! Džiugesio, vilties, stiprybės!

Kovo 4–8 d. direktoriaus pavaduotoja, specialioji pedagogė Džiuginta ir lietuvių kalbos mokytoja Jolanta viešėjo Estijoje, kur dalyvavo projekto „Tūkstantmečio mokyklos I“ komandiruotėje-stažuotėje „STEAM ugdymas Estijos švietime“. Stažuotės metu aplankyta keletas Talino ir Tartu miesto mokyklų.

Vakar Raseiniuose susitiko penkių Lietuvos Šaltinio vardo mokyklų direktorės ir paskelbė šaltiniečių jubiliejinių PASIMATYMŲ startą.