SKIRKITE 1,2 % !

Mieli progimnazijos mokinių tėveliai, darbuotojai ir kiti švietimui neabejingi žmonės!

Prašome Jūsų geranoriškai paremti „Šaltinio“ progimnaziją 1,2 % savo pajamų mokesčio, sumokėto 2023 metais.

Informacija, kuri reikalinga pildant prašymą:

Mokestinis laikotarpis – 2023 m.

Paramos gavėjo identifikacijos kodas – 191816313.

Paramos gavėjo pavadinimas – Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija.

Buveinės adresas – Kniaudiškių g. 67, LT 37131, Panevėžys.

Mokytojai taip pat prašo paremti progimnazijoje veikiančią Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos organizaciją 0,6 % gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

Informacija, kuri reikalinga pildant prašymą:

Mokestinis laikotarpis – 2023 m.

Paramos gavėjo identifikacijos kodas – 302472771.

Paramos gavėjo pavadinimas – LŠDPS Panevėžio miesto susivienijimas.

Gavėjo tipas 3

Deklaruoti galima iki 2024 m. gegužės 2 d.

Kviečiame prisidėti prie progimnazijos gerovės kūrimo.

Direktorė Zina Stripeikienė

DĖMESIO! Nuo 2024 m. kovo 1 d. prasideda mokinių priėmimas į miesto mokyklų 1-ąsias ir 5-ąsias klases.

Progimnazijos mokytojų komanda vasario 18–23 dienomis  dalyvavo Erasmus+ projekto mokymuose Dalamane, Turkijoje.

Rugsėjo 21–26 dienomis progimnazijoje vyko STEAM projektų dienos.

Startavo informacinė-edukacinė platforma „Mobilizacijos mokykla“! www.MobilizacijosMokykla.lt

Mokytojų dienos proga Juozo Miltinio dramos teatre apdovanotos progimnazijos mokytojos.