Mokytojų komandos mokymai Dalamane

Progimnazijos mokytojų komanda vasario 18–23 dienomis dalyvavo Erasmus+ projekto „We bring new friends to our nature with artistic and digital bridges” (projekto numeris 2023-1-LT01-KA122-SCH-000127459) mokymuose Dalamane, Turkijoje. Praktinius užsiėmimus organizavo Pixie Academy.

Mokymų metu projekto vykdymo komanda:

1. Mokėsi pritaikyti skaitmeninį turinį mokinių kūrybiškumui ugdyti. Išbandė „Stop motion“ vaizdo kūrimo įrankį.

2. Stiprino komandinio darbo įgūdžius, dalyvavo diskusijoje „Kokią įtaką daro perteklinis plastiko naudojimas žmonių ir gyvūnų pasauliui?“.

3. Aplankė Dalyan Nacizye Tinaztepe Ortaokulu mokyklą, kurios klasėse mokosi bent 3 vaikai iš užsienio.

4.  Įgijo žinių ir praktinių pavyzdžių tvarumo, gamtosaugos temomis, atliko kūrybines užduotis, aplankė vėžlių reabilitacijos centrą, grožėjosi Unesco saugomais objektais.

Dalyviai iš arčiau susipažino su turkų kultūra, aplankė apelsinų ir citrinų sodus, Dalaman miesto centrą bei skyrė laiko pažinčiai su vietiniais gyventojais, politikos atstovais, analizavo Lietuvos ir Turkijos kultūrinius skirtumus tvarumo ir gamtosaugos temomis.

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis.

Rūta Vainauskaitė Įrašo autorius:
Rūta Vainauskaitė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Rugsėjo 21–26 dienomis progimnazijoje vyko STEAM projektų dienos.

Startavo informacinė-edukacinė platforma „Mobilizacijos mokykla“! www.MobilizacijosMokykla.lt

Mokytojų dienos proga Juozo Miltinio dramos teatre apdovanotos progimnazijos mokytojos.

Ligita Urbonienė, progimnazijos geografijos, gamtos ir žmogaus dalyko mokytoja, šiemet išrinkta Meilės Lukšienės premijos laureate.

„ŠALTINIS“ 30 METŲ SKAMBA GERAI! – su šiuo šūkiu šaltiniečiai rugsėjo 9 dieną dalyvavo miesto gimtadienio eisenoje.