Aktualijos

Miesto gimtadienio eisenoje 2023

„ŠALTINIS“ 30 METŲ SKAMBA GERAI! – su šiuo šūkiu šaltiniečiai rugsėjo 9 dieną dalyvavo miesto gimtadienio eisenoje. Priekyje žygiavo progimnazijos aštuntokai ir direktorė Zina Stripeikienė. Už jų – nuotaikingai į kibirus ritmą mušė ant pakylos važiuojantys septintokai, kuriems eisenoje spalvotomis lazdelėmis skambiai pritarė šventiškai pasipuošę progimnazijos mokiniai, mokytojai, mokinių tėveliai. Šaltiniečius šypsenomis, pritarimo šūksniais ir šiltais pamojavimais sutiko pakelėje stebėję miestiečiai.  

https://youtu.be/3qiJin6akfw
Ankstesni įrašai


Dėmesio! Pagamintas mokyklines uniformas galite atsiimti nuo rugpjūčio 22 d. 8.00–17.00 val.

Linkime saulėtų, smagių, saugių ir turiningų vasaros atostogų!

Pradedamas įgyvendinti projektas „Tūkstantmečio mokyklos I“, kurio dalyvė yra ir Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija.

Šaltiniečių bendruomenė „Šaltinio“ progimnazijos darbuotojus, mokinius ir jų tėvelius, o taip pat Kniaudiškių-Molainių mikrorajono gyventojus, kaimynus ir draugus šiandien 19.00 val. kviečia į „Vakarienę baltai“.

„Šaltinio“ progimnazija dalyvauja Panevėžio rajono švietimo centro vykdomos programos „Europos horizontai“ projekto  „Rūpinkimės: kurkime saugias ir sėkmingas mokyklas, kuriose skatinamas įtraukusis mokymasis ir gerinami mokymosi pasiekimai”(Let‘s care) pilotiniame tyrime.