Saugios ir smagios vasaros!

Pradedamas įgyvendinti projektas „Tūkstantmečio mokyklos I“, kurio dalyvė yra ir Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija.

Šaltiniečių bendruomenė „Šaltinio“ progimnazijos darbuotojus, mokinius ir jų tėvelius, o taip pat Kniaudiškių-Molainių mikrorajono gyventojus, kaimynus ir draugus šiandien 19.00 val. kviečia į „Vakarienę baltai“.

„Šaltinio“ progimnazija dalyvauja Panevėžio rajono švietimo centro vykdomos programos „Europos horizontai“ projekto  „Rūpinkimės: kurkime saugias ir sėkmingas mokyklas, kuriose skatinamas įtraukusis mokymasis ir gerinami mokymosi pasiekimai”(Let‘s care) pilotiniame tyrime.

19-ajame analitinio švietimo žurnalo „Reitingai“ numeryje – mūsų progimnazija atsidūrė tarp didelę pridėtinę vertę sukuriančių mokyklų.

Panevėžio regiono mokyklų kategorijoje 2023 m. „Ad astra“ nominacija įteikta „Šaltinio“ progimnazijos bibliotekininkei Aldonai Banienei.