STEAM inžinerijos ir cheminių eksperimentų dirbtuvės

Kovo 24 d. pradinių klasių mokinai (1a, 2a, 3a, 3b, 4a, 4b, 4c) praktiškai mokydamiesi susipažino su fizika ir chemija. Mokyklos svečiai – KTU Studentų mokslinė draugija – mokinius pakvietė į STEAM inžinerijos ir cheminių eksperimentų dirbtuves. Ketvirtokai susikaupę mokėsi lituoti, sujungti laidus ir pasigamino mirksiukus. Mirksiukai veikė! – mirksėjo. O chemijos dirbtuvėse vaikai stebėjo chemines reakcijas, drąsiausi patys lašino reikalingus skysčius, visi ragavo pasigaminto putojančio spalvoto gėrimo ir vaišinosi -200 lapsnių skystame azote užšaldytais sausainiais. Emocijos teisiog liejosi. Pasirodo, ir fizika, ir chemija yra įdomūs mokslai!

Svečiai pažadėjo dar kartą atvykti ir į STEAM dirbtuves pakviesti kitus mokinius.

STEAM veiklų koordinatorė mokykloje Dalia Gudienė

Atnaujintos Šaltinio/ių vardą turinčių Lietuvos mokyklų bendradarbiavimo sutartys.

Progimnazijoje visą savaitę vyksta renginiai, skirti Pasaulinei Dauno sindromo dienai paminėti.

Prašome geranoriškai Jūsų paremti „Šaltinio“ progimnaziją 1,2 procentų savo pajamų mokesčio, sumokėto 2022 metais.

Progimnazijos mokiniai dalyvavo Panevėžio apygardos prokuratūros ir Panevėžio pedagoginės-psichologinės tarnybos projekto „Kartu prieš smurtą“ renginiuose.

Panevėžio Rotary klubas skelbia puikią  iniciatyvą – Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7-ų klasių mokinių pažangumo skatinimo projektą.