Prašymas paremti mokyklą 2023 metais

Mieli „Šaltinio“ progimnazijos mokinių tėveliai, darbuotojai ir kiti švietimui neabejingi žmonės

Prašome geranoriškai Jūsų paremti „Šaltinio“ progimnaziją 1,2 procentų savo pajamų mokesčio, sumokėto 2022 metais.

Specialią prašymo formą (FR0512) galima užpildyti tik e. būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Informacija, kuri reikalinga pildant prašymą:

Mokestinis laikotarpis – 2022 m.

Paramos gavėjo identifikacijos kodas – 191816313.

Paramos gavėjo pavadinimas – Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija.

Buveinės adresas – Kniaudiškių g. 67, LT 37131, Panevėžys.

Mokytojai taip pat prašo paremti progimnazijoje veikiančią Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) organizaciją 0,6 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

Informacija, kuri reikalinga pildant prašymą:

Mokestinis laikotarpis – 2022 m.

Paramos gavėjo identifikacijos kodas – 302472771.

Paramos gavėjo pavadinimas – LŠDPS Panevėžio miesto susivienijimas;

Gavėjo tipas 3.

Deklaruoti galima iki 2023 m. gegužės 2 d.

Kviečiame prisidėti prie progimnazijos gerovės kūrimo.

Direktorė Zina Stripeikienė

Progimnazijos mokiniai dalyvavo Panevėžio apygardos prokuratūros ir Panevėžio pedagoginės-psichologinės tarnybos projekto „Kartu prieš smurtą“ renginiuose.

Panevėžio Rotary klubas skelbia puikią  iniciatyvą – Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7-ų klasių mokinių pažangumo skatinimo projektą.

2b klasės mokiniai palaiko klasės draugą Davidą, jo ir kitų ukrainiečių šeimas bei išreiškia paramą Ukrainai, jau metus siaubiamai karo, kūrybiniais darbais „Saulėgrąža“.

Vasario 9–10 dienomis bibliotekoje vyko netradicinės pamokos, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarams.

Panevėžys nuo 2019-ųjų įgyvendina Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Kokybės krepšelis“. Šiame projekte dalyvauja per 250 šalies ugdymo įstaigų.