Atnaujintos sutartys

2023 metų kovo 21 dieną Raseinių, Tauragės, Panevėžio, Alytaus ir Marijampolės Šaltinio/ių vardą turinčių mokyklų vadovai susitiko Tauragėje ir atnaujino bendradarbiavimo sutartis po 9 bendradarbiavimo metų. Stiprūs ryšiai siejantys mokyklas leidžia mokyklų bendruomenėms kartu augti ir tobulėti.

Mokyklų vadovų komandoms buvo pristatyta Tauragė — Lietuvos kultūros sostinė 2023.

Progimnazijoje visą savaitę vyksta renginiai, skirti Pasaulinei Dauno sindromo dienai paminėti.

Prašome geranoriškai Jūsų paremti „Šaltinio“ progimnaziją 1,2 procentų savo pajamų mokesčio, sumokėto 2022 metais.

Progimnazijos mokiniai dalyvavo Panevėžio apygardos prokuratūros ir Panevėžio pedagoginės-psichologinės tarnybos projekto „Kartu prieš smurtą“ renginiuose.

Panevėžio Rotary klubas skelbia puikią  iniciatyvą – Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7-ų klasių mokinių pažangumo skatinimo projektą.

2b klasės mokiniai palaiko klasės draugą Davidą, jo ir kitų ukrainiečių šeimas bei išreiškia paramą Ukrainai, jau metus siaubiamai karo, kūrybiniais darbais „Saulėgrąža“.