Futbolo čempionate – I vieta!

Mokyklos futbolininkų komanda gegužės 18 dieną dalyvavo tradiciniame Lietuvos „Šaltinio” vardą turinčių mokyklų futbolo čempionate ir iškovojo I vietą!!!

Raseiniuose vykusios futbolo šventės metu buvo iškilmingai atidarytas naujai įrengtas progimnazijos sporto aikštynas.

Džiaugiamės po dviejų metų pertraukos vėl susitikę savo draugus šaltiniečius iš Alytaus, Raseinių ir Tauragės!

Tegyvuoja Šaltiniai ir futbolas!!!

Fizinio ugdymo mokytojai Vesta Ilgūnaitė ir Justas Četkauskas

Gegužės 24 d. 14–18 val. progimnazijoje vyks uniformų matavimas.

Net trys mokinių ir mokytojų komandos šią savaitę išvyko į „Erasmus+“ projektų dalyvių susitikimus Kroatijoje, Turkijoje ir Bulgarijoje.

Balandžio 28 d. Mykolo Romerio universitete apdovanota Šaltiniečių bendruomenė, kuri tapo nacionalinio konkurso „Bendruomenė – Švyturys 2021 – kelias į sėkmę“ vienos iš penkių nominacijų „Glaudžiai su mokykla bendradarbiaujanti vietos bendruomenė“ nugalėtoja.

Kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ

Šią Kovo 11-ąją pagerbti dvi šalis – Lietuvą ir Ukrainą – progimnazijos bendruomenę sukvietė socialinė-pilietinė akcija „Dainuoju Lietuvai ir Ukrainai!“ – juk daina lydėjo lietuvį nuo seno skausme ir džiaugsme.