Progimnazija ruošiasi atnaujinti kontaktinį ugdymą pradinėse klasėse

Panevėžio miesto savivaldybei pritarus, „Šaltinio“ progimnazija ruošiasi atnaujinti kontaktinį ugdymą pradinėse klasėse, atliekant periodinius profilaktinius tyrimus kaupinių metodu.

Mišrus mokymas (dalis ugdomųjų veiklų vyks nuotoliniu būdu) bus taikomas tose pradinėse klasėse, kuriose sutikimus tirtis pateiks bent 70 proc. klasės mokinių šeimų ūkių.

Numatoma tyrimo mobiliajame punkte data – balandžio 22 d. (ketvirtadienį) 15.00–20.00 val.

Numatoma kontaktinio ugdymo pradžia – balandžio 26 d. (pirmadienį).

Balandžio 7 d. progimnazijos mokytojai dalyvavo „Vyturio“ progimnazijos organizuotame respublikiniame forume.

Mieli progimnazijos mokinių tėveliai, darbuotojai ir kiti švietimui neabejingi žmonės! Prašome geranoriškai Jūsų paremti „Šaltinio“ progimnaziją 1,2 procentų savo pajamų mokesčio, sumokėto 2020 metais.

Kol mokiniai mokosi namuose, mokykloje atliekami erdvių atnaujinimo dabai.

Minint 31-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija dalyvauja pilietinėje iniciatyvoje „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“.

Mokyklos vokalinis ansamblis „Do“, kuriam vadovauja mokytoja Lina Skyrienė, Kovo 11-osios proga progimnazijos bendruomenei dovanoja dainą.