Dėl paramos

Mieli „Šaltinio“ progimnazijos mokinių tėveliai, darbuotojai ir kiti švietimui neabejingi žmonės!

Prašome geranoriškai Jūsų paremti „Šaltinio“ progimnaziją 1,2 procentų savo pajamų mokesčio, sumokėto 2020 metais. Specialią prašymo formą (FR0512) galima užpildyti internetiniame puslapyje http://www.vmi.lt arba nuvykus į teritorinę mokesčių inspekciją (Durpyno g.3).

Informacija, kuri reikalinga pildant prašymą:

1. Mokestinis laikotarpis – 2020 m.

2. Paramos gavėjo identifikacijos kodas – 191816313.

3. Paramos gavėjo pavadinimas – Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija.

4. Buveinės adresas – Kniaudiškių g. 67, LT 37131, Panevėžys.

Mokytojai taip pat prašo paremti progimnazijoje veikiančią Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS)  organizaciją  0,6 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

Informacija, kuri reikalinga pildant prašymą: 1. Mokestinis laikotarpis – 2020 m. 2. Paramos gavėjo identifikacijos kodas – 302472771. 3. Paramos gavėjo pavadinimas – LŠDPS Panevėžio miesto susivienijimas;  Gavėjo tipas 3.

Deklaruoti galima iki 2021 m. gegužės 3 d.

Kviečiame prisidėti prie  progimnazijos gerovės kūrimo.

Direktorė Zina Stripeikienė

Kol mokiniai mokosi namuose, mokykloje atliekami erdvių atnaujinimo dabai.

Minint 31-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija dalyvauja pilietinėje iniciatyvoje „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“.

Mokyklos vokalinis ansamblis „Do“, kuriam vadovauja mokytoja Lina Skyrienė, Kovo 11-osios proga progimnazijos bendruomenei dovanoja dainą.

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“.

Informacija dėl priėmimo į gimnazijų I klases nuo 2021 m. kovo 1 d.