Kiek GEROS MOKYKLOS geroje mokykloje?

Balandžio 7 d. progimnazijos mokytojai dalyvavo „Vyturio“ progimnazijos organizuotame respublikiniame forume „Kiek GEROS MOKYKLOS geroje mokykloje?“. Patirčių pristatymo kambaryje „Integruotas-patirtinis-projektinis ugdymasis“ buvo pristatyta ir mūsų progimnazijos sukaupta patirtis. Pranešimą „Mokinių patirtys mokykloje be sienų“ parengė mokytojų komada: Jolanta Švėgždienė, Vida Baronienė, Dalia Gudienė, Lina Andrikonytė, Silvija Masienė. Konsultavo direktorė Zina Stripeikienė ir direktorės pavaduotoja Dalia Vašėtienė. Skaitydamos pranešimą mokytojos apžvelgė mokykloje organizuojamus trumpalaikius integruotus projektus, gamtamokslinį STEAM ugdymą, patirtinį mokymąsi mokykloje ir už mokyklos ribų.

Kiti forume dalyvavę mokytojai sėmėsi kolegų iš visos Lietuvos patirties tarpinstitucinio bendradarbiavimo, bibliotekos darbo organizavimo, mokytojų kompetencijų auginimo, mokėjimo mokytis ir savivaldžio mokymosi temomis.

Mieli progimnazijos mokinių tėveliai, darbuotojai ir kiti švietimui neabejingi žmonės! Prašome geranoriškai Jūsų paremti „Šaltinio“ progimnaziją 1,2 procentų savo pajamų mokesčio, sumokėto 2020 metais.

Kol mokiniai mokosi namuose, mokykloje atliekami erdvių atnaujinimo dabai.

Minint 31-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija dalyvauja pilietinėje iniciatyvoje „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“.

Mokyklos vokalinis ansamblis „Do“, kuriam vadovauja mokytoja Lina Skyrienė, Kovo 11-osios proga progimnazijos bendruomenei dovanoja dainą.

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos bendruomenė aktyviai dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“.