Kviečiame į lauko treniruotes sporto aikštyne

NEMOKAMOS LAUKO TRENIRUOTĖS SPORTO AIKŠTYNE

Šaltiniečių bendruomenė, įgyvendindama Sporto rėmimo fondo finansuojamą projektą „Sporto aikštyno modernizavimas lauko treniruokliais“, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos teritorijoje įrengė lauko treniruoklių aikštelę ir kviečia ja naudotis Kniaudiškių, Molainių ir kitų mikrorajonų gyventojus.

Kviečiame į atviras mokomąsias-pažintines treniruotes (užsiėmime gali dalyvaiti ne daugiau nei 30 žmonių):

Gegužės 19 d. 18 val., 19 val.

Gegužės 21 d. 18 val., 19 val.

Gegužės 26 d. 18 val.

Dalyvaudami treniruotėse laikykitės saugumo reikalavimų (dėvėkite apsaugines kaukes, pirštines, laikykitės saugaus atstumo). Dezinfekciniu skysčiu pasirūpinsime.

Organizatoriai

Šaltiniečių bendruomenė prisijungė prie gausaus projekto „Prisijungusi Lietuva“ bendruomenių būrio.

Mokymosi nuotoliniu būdu akimirkos, užfiksuotos 2020 m. balandį.

Balandžio 20 dieną prie mokyklos buvo pradėti statyti lauko treniruokliai pagal Šaltiniečių bendruomenės projektą „Sporto aikštyno modernizavimas lauko treniruokliais“.

Pakeisti reikalavimai atvirose erdvėse organizuojamiems renginiams automobiliuose.

Pradinių klasių mokiniai mokėsi įvaldyti įvairias kiaušinių marginimo technikas.