Marginame margučius!

Pradinių klasių mokiniai, peržiūrėję mokytojų įrašytas vaizdo pamokėles ar kitą vaizdo medžiagą, nuotolinių pamokų metu mokėsi marginti kiaušinius dekupažo ir kitokiomis technikomis.

Neformalaus pradinių klasių būrelio „Robotika, IKT“ nariai konstravo geometrinius kūnus.

Įkvėpti šv. Velykų dvasios užpildykime savo namus pavasariška nuotaika, meile, šiluma...

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos bendruomenės vardu – direktorė Zina Stripeikienė

Mieli tėveliai, mokiniai, informuojame Jus, kaip mokysimės nuotoliniu būdu, kol šalyje bus tęsiamas karantinas.

Patarimai dėl COVID-19 prevencijos.

Vyriausybės ir Valstybės ekstremalių situacijų komisijos sprendimu, nuo kovo 16 iki 27 dienos (dvi savaites) nutraukiamas ugdymo procesas (nevyks pamokos) dėl koronaviruso grėsmės. Nuolat sekime informaciją TaMo, mokyklos interneto svetainėje. Saugokime save ir kitus. Būkime sveiki.

Mokyklos administracija