Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

Mūsų progimnazija dalyvauja projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“, projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001. Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką. Projektui įgyvendinti skirtos Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos. Projektą inicijuoja ŠMM. Projektą vykdo ŠAC kartu su partneriais (savivaldybėmis, švietimo centrais, aukštojo mokslo įstaigomis ir pan.). Projekto trukmė: 28 mėn. (2017 m. kovo 22 d. – 2019 m. liepos 22 d.).

Progimnazija bus aprūpinta gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonių bei įrangos komplektais. Bus parengtos gamtos ir technologinių mokslų mokymui įsigytų mokymo priemonių ir įrangos panaudojimo ugdymo procese metodikos. Projekto įgyvendinimas prisidės prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, didins mokyklos veiklos efektyvumą.

Progimnazija jau dalyvavo 1–4 klasių priemonių pirkime (1 pirkimas), 5–8 klasių priemonių pirkime (2 pirkimas) ir 5–8 klasių papildomų priemonių pirkime (3 pirkimas).

Gautos priemonės sėkmingai naudojamos ugdymo procese.

Informaciją apie projektą galima rasti ŠAC svetainėje:

Informuojame, kad jau sudaryti 2019–2020 m.m. pirmų klasių sąrašai. Dėl

asmens duomenų apsaugos jų negalime skelbti viešai. Tad dėl informacijos

prašytume kreiptis į mokyklos raštinę (tel. 867773072) arba direktoriaus

pavaduotoją ugdymui D. Vašėtienę (111 kab.; tel. 867771098).

Gegužės 30 d. 18.00 val. progimnazijos stadione vyks 1–4 klasių mokinių šokių šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Šventę organizuoja šokio mokytoja Asta Saikauskienė. Kviečiame visus bendruomenės narius, o ypač šokėjų tėvelius!

Progimnazijoje kartą per savaitę organizuojamos „Įdomiosios pertraukos“.

Būsimųjų pirmokų pamokėlės vyks birželio 11, 12 ir 13 dienomis nuo 18 valandos.

Progimnazijos mokytojos vedė 13 klasės pamoką konferencijos „Nuo žemės iki dangaus“ dalyviams.