13 klasės pamoka konferencijos dalyviams

Gegužės 7 dieną progimnazijoje vyko respublikinė gamtamokslinė praktinė konferencija pedagogams „Nuo žemės iki dangaus“, kurią rengė lopšelio-darželio „Puriena“ bendruomenė. Konferencijos dalyviams mokyklos mokytojos Auksuolė Urbonienė,  Gitana Jasaitienė, Audronė Sruogienė ir STEAM veiklų koordinatorė Dalia Gudienė vedė 13 klasės pamoką „Naujos patirtys Atradimų laboratorijoje“. „1AA klasės mokiniai“ tyrinėjimų veiklas atliko „Atradimų laboratorijos“ fizikos ir chemijos skyriuose.  „Mokiniams“ padėjo vyresnieji draugai – „Atradimų akademijos“ nariai.

Progimnazijai balandžio 5 d. įteiktas kompiuteriukų klasės įrangos komplektas.

Progimnazija prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Gyvasis tautos žiedas“, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui paminėti.

Vasario 16-osios proga įteikti padėkos raštai labai gerai besimokantiems mokiniams, o tėveliams perduoti padėkos laiškai.

Vasario 15 d. 12.00 val. aktų salėje vyks 1–8 klasių mokinių muzikinis pasirodymas „Dainuoju Lietuvą!“

Nuo sausio 23 d. mokyklos valgykloje mokiniai, mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai daržoves renkasi ir į lėkštes įsideda patys.