Įdomiosios pertraukos

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje, siekiant įvairinti mokinių mokymosi patirtis, organizuojamos „Įdomiosios pertraukos“. Jų metu mokiniai užsiima judria veikla, kuria, išbando netikėtas technikas, žaidžia ir taip įgyja naujų patirčių bei neformaliai mokosi. O ir pertraukos jiems neprailgsta!

„Įdomiosios pertraukos“ organizuojamos kartą per savaitę. Veikloms ruošiasi ir jas veda mokytojai, kartais į pagalbą pasikviesdami ir mokinius.

Būsimųjų pirmokų pamokėlės vyks birželio 11, 12 ir 13 dienomis nuo 18 valandos.

Progimnazijos mokytojos vedė 13 klasės pamoką konferencijos „Nuo žemės iki dangaus“ dalyviams.

Progimnazijai balandžio 5 d. įteiktas kompiuteriukų klasės įrangos komplektas.

Progimnazija prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Gyvasis tautos žiedas“, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui paminėti.

Vasario 16-osios proga įteikti padėkos raštai labai gerai besimokantiems mokiniams, o tėveliams perduoti padėkos laiškai.