Mokinių pasiekimai

Sveikiname 8c klasės mokinę Faustą Valuckytę!

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda lapkričio 20 dieną, pirmadienį, Prezidentūroje apdovanojo Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino nugalėtojus. Egzamine puikiai pasirodė mūsų progimnazijos 8c klasės mokinė Fausta Valuckytė. Mokinė 7–8 klasių kategorijoje užėmė III vietą!

Nugalėtojus pasveikino ir Lietuvos Respublikos teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska.

Sveikiname Faustą Valuckytę ir jos istorijos mokytoją Ramunę Liesytę!

5a klasės mokinys Gustas Vareika tapo tarptautinio bežodžių komiksų konkurso laureatu.

Užimta III vieta Panevėžio miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių pažangumo skatinimo projekte.

Net 35 4–8 klasių mokiniams Mokslo metų užbaigimo šventėse įteiktos Pergalės statulėlės už labai gerą mokymąsi.

Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 klasių mokinių ugdymo karjerai konkurse „Pasimatuok profesiją“ progimnazijos komanda laimėjo I vietą.

Luknė Trumpickaitė, 6a klasės mokinė, Panevėžio krašto jaunųjų matematikų XXVI olimpiadoje užėmė II vietą (mokytoja Vilma Morkevičienė).