Renginiai

Protų mūšis, skirtas Kovo 11-ajai

Visą savaitę vyko protų mūšiai, skirti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai „Aš myliu Lietuvą“. Aktų salėje konkursus 5–6 ir 7–8 klasių mokiniams organizavo istorijos mokytoja Ramunė Liesytė. Nugalėjo 5a ir 8a klasių komandos. Pradinių klasių mokinių Protų mūšio iniciatorės ir sumanytojos – mokytojos Gintarė Grinkė ir Jūratė Žiaugrienė. Konkursai vyko klasėse, bibliotekoje. Protų mūšis buvo suskirstytas į 4 etapus: „Lietuva“, „Asmenybės“, „Pramogos“, „Lietuva+“. Pradinukams reikėjo atsakyti į 30 klausimų. Buvo nelengva, bet kiek daug vaikai visko sužinojo! O svarbiausia, mokėsi dirbti komandoje, tartis, priimti bendrus sprendimus.
Ankstesni įrašai


III aukšte, prie lietuvių kalbos kabineto, veikia 5b, 5c, 7a, 7b klasių mokinių kurtų plakatų paroda „Unikali gimtoji kalba“. 

Vasario 15-ąją „Šaltinio“ progimnaziją kaip ir kasmet subūrė muzikos skambesys.

Brailio rašto dienos proga mokykloje viešėjo tiflopedagogė Audra.

Paminėjome Laisvės gynėjų dieną.

Gruodžio 19, 20, 21 dienomis „Šaltinio“ progimnazijos salėje žiūrovai išvydo bendrą 1–8 klasių mokinių kalėdinį spektaklį – muzikinę pasaką „Sniego karalienė“.