Renginiai

Konferencija „Sveikatos ABC 2023“

Progimnazijoje gegužės 18 dieną vyko Panevėžio miesto ir Panevėžio rajono bei respublikos „Šaltinio“ vardą turinčių mokyklų 1–4 klasių mokinių konferencija „Sveikatos ABC“. Konferenciją organizavo Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija, Panevėžio švietimo centras, Panevėžio rajono švietimo centras, Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Nuoširdžiai dėkojame Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos komandai, nepabūgusiai tolimo kelio bei 29 Panevėžio miesto bei rajono pradinio ugdymo mokytojams, parengusiems 53 mokinius konferencijai.
Ankstesni įrašai


Gegužės 2–3 dienomis „Šaltinio“ progimnazijoje vyko renginiai, skirti mokinių verslumo, finansinio, ekonominio raštingumo, kūrybiškumo ir viešojo kalbėjimo įgūdžių lavinimui.

Kovo 23 dieną Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje vyko tarptautinė hibridinė konferencija „STEAM ne tik VEŽA. Konstruok, modeliuok, programuok“, kuri buvo organizuota kartu su Kauno r. Akademijos mokykla-darželiu „Gilė“.

2023 m. kovo 13–17 dienomis progimnazijoje viešėjo Erasmus+ projekto „Creative Drama and Games in ELT“ (2020-1-RO01-KA229-080095_4) partneriai iš Turkijos, Šiaurės Makedonijos, Rumunijos ir Portugalijos.

Kovo 10 dieną progimnazijos aktų salėje vyko koncertas „Mes stiprūs kartu“, skirtas Kovo 11-ajai paminėti. Dainavo visų klasių mokinių chorai.

Laisvės gynėjų dienos minėjimas progimnazijoje.