Renginiai

Miegančioji gražuolė

Gruodžio 20–22 dienomis Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje vyko ypatingas reginys. Mokyklos scenoje atgimė muzikinė pasaka „Miegančioji gražuolė“. Pasirodė visi 1–8 klasių mokiniai. Trys vakarai buvo kupini muzikos, šypsenų ir puikios šventinės nuotaikos. Mokyklos direktorės Zinos Stripeikienės žodžiais tariant: „nuostabu matyti, kaip spektaklio ateina pažiūrėti ne tik mamos, bet ir tėčiai. Jūs čia susirinkote net ne šeimomis, o giminėmis“. Ir iš tiesų, visus tris vakarus mokyklos aktų salė buvo pilnut pilnutėlė, o kiekvieną pasirodymą lydėjo gausios ovacijos. Nuostabu, kaip visi mokykloje buvo įsitraukę į šį kalėdinį renginį. Mokytojai, mokiniai ir mokyklos darbuotojai nuoširdžiai kūrė šventę ne tik sau, bet ir visai šaltiniečių bendruomenei. Tik visiems kartu, būnant kaip kumštis, pavyko sukurti reginį akims ir džiaugsmą sielai. Dėkojame visiems: mokiniams, jų tėveliams, mokytojams už tokį didelį darbą ir atsidavimą.

Spektaklyje vaidino:

12.20 18.00 val. – 8a, 2a, U1, U2, 1a, 3a, 7a, 5a, 5b 

12.21 18.00 val. – 8b, 2c, U1, U2, 1b, 3b, 7b, 4b, 6a

12.22 18.00 val. – 7c, 2b, 1c, 4c, 4a, U1, U2, 5c, 6b

Karalienė – Greta Šukienė (lietuvių kalbos mokytoja)

Karalius – Ramūnas Masilionis (7c klasės mokinės tėvelis)

Piktoji fėja – Ernesta Kriaučiūnienė (bibliotekos renginių organizatorė)

Spektaklio režisierė ir statytoja –Jolanta Švėgždienė (lietuvių kalbos mokytoja)

Choreografė –Asta Saikauskienė (šokio mokytoja)

Scenografės – Gintarė Krikščiūnienė (dailės ir technologijų mokytoja), Auksuolė Urbonienė (technologijų ir chemijos mokytoja).

Pirmojo vakaro vaizdo įrašas

https://youtu.be/LM_Wq_xfck0

Antrojo vakaro vaizdo įrašas

https://youtu.be/Xkgi7RKVwUQ

Trečiojo vakaro vaizdo įrašas

https://youtu.be/djKhFtAg0Rg

 

 

 

___________________________

Ernesta Kriaučiūnienė Įrašo autorius:
Ernesta Kriaučiūnienė
Bibliotekos renginių organizatorė
Ankstesni įrašai


Rugsėjo mėnesį jau šeštą sezoną vyko Jaunojo tyrinėtojo dienos. Šiomis dienomis visi 1–7 klasių  mokiniai dalyvavo tyrinėjimo veiklose Energetikos ir Technikos muziejuje, VDU botanikos sode, Papartynės atodangoje, Šaltiškių karjere, Trakų istorijos muziejuje, Kernavės muziejuje, Šiaulių fotografijos muziejuje, Panevėžio miesto parke.

Panevėžio miesto gimtadienio šventės metu Šaltiniečių bendruomenė organizavo saugaus eismo dirbtuvėles „Būk saugus ir matomas su šaltiniečiais“.

Rugsėjo 10 dieną šaltiniečiai dalyvavo šventinėje miesto gimtadienio eisenoje.

Rugsėjo 1-ąją progimnazijos kieme vyko žaisminga Mokslo ir žinių dienos šventė.

Birželio 22 dieną progimnazijos baigimo pažymėjimai iškilmingai įteikti IX laidos aštuntokams.