Renginiai

Rugsėjo 1-osios šventė 2022

Rugsėjo 1-ąją progimnazijos kieme vyko žaisminga Mokslo ir žinių dienos šventė. Naujuosius mokslo metus pradėjo daugiau nei 500 mokinių. Į šventę aštuntokai atlydėjo trijų pirmųjų klasių mokinukus. Šiais mokslo metais sudarytos ir dvi ukrainiečių klasės.

Linkime visiems gerų ir sėkmingų 2022–2023 mokslo metų!

https://youtu.be/i5jn5gwLV54
Ankstesni įrašai


Birželio 22 dieną progimnazijos baigimo pažymėjimai iškilmingai įteikti IX laidos aštuntokams.

Sporto šventė-orientacinis žygis šiemet ir vėl sukvietė visus šaltiniečius!

Balandžio 20 ir 21 dienomis veikė stovykla, skirta didesnį mokymosi potencialą turintiems 5–8 klasių mokiniams. Tai projekto „Kokybės krepšelis“ (Nr. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001), kuris finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų, programos dalis.

 

Užsimezgė graži bendradarbiavimo draugystė su Kauno „Paparčio“ pradinės mokyklos mokytojomis.

Balandis – autizmo supratimo mėnuo.