Renginiai

Būk saugus ir matomas su šaltiniečiais

Panevėžio miesto gimtadienio šventės metu Šaltiniečių bendruomenė organizavo saugaus eismo dirbtuvėles „Būk saugus ir matomas su šaltiniečiais“. Miestiečiai dalyvavo edukacijose, kurių metu pasigamino atšvaitus, atliko užduotis kelių makete, dėliojo kelio ženklų dėliones, pasikartojo, kam reikalingas atšvaitas ir kaip teisingai jį prisitvirtinti. Dirbtuvėlių dalyviai gavo dovanų saugaus eismo priemonių, leidinukų ir nuoširdžiai dėkojo organizatoriams už įdomią ir naudingą veiklą.
Ankstesni įrašai


Rugsėjo 10 dieną šaltiniečiai dalyvavo šventinėje miesto gimtadienio eisenoje.

Rugsėjo 1-ąją progimnazijos kieme vyko žaisminga Mokslo ir žinių dienos šventė.

Birželio 22 dieną progimnazijos baigimo pažymėjimai iškilmingai įteikti IX laidos aštuntokams.

Sporto šventė-orientacinis žygis šiemet ir vėl sukvietė visus šaltiniečius!

Balandžio 20 ir 21 dienomis veikė stovykla, skirta didesnį mokymosi potencialą turintiems 5–8 klasių mokiniams. Tai projekto „Kokybės krepšelis“ (Nr. 09.2.1-ESFA-V-719-01-0001), kuris finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų, programos dalis.