Autizmo supratimo mėnuo

Balandis – autizmo supratimo mėnuo. Šią savaitę mokiniai žiūrėjo socialinius filmukus apie autistiškus žmones, kalbėjosi, kad visi esame skirtingi, kad į savo būrį reikia priimti visokius vaikus. Kiekvienas vaikas turi jaustis laimingas ir išgirstas. Pradinių klasių mokiniai ant autizmo simbolio, dėlionės, rašė palaikymo, supratimo žodžius. Visi kartu „užauginome“ solidarumo medį. Pasigrožėkite!

Džiuginta Kropienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Kovo 24 d. sėkmingai startavo tarptautinė konferencija „STEAM ne tik „veža“: konstruok, modeliuok, programuok“.

Kovo 15 dieną 1–8 klasių mokiniams vyko akcija „Patyčių dezinfekcija“, kurios tikslas skatinti pagarbius santykius.

Paminėjome Laisvės gynėjų dieną.

Gruodžio 23 d. 18 val. įvyko 1–8 klasių mokinių kalėdinio spektaklio filmo „Kuo tiki, tą ir matai“ premjera.

Spalio 27 d. progimnazijoje surengta respublikinė nuotolinė metodinė diena „Geroji patirtis mokantiems ir besimokantiems“.