Mokinių pasiekimai

Sveikiname „Lietuvių kalbos dekados“ konkursų nugalėtojus!

Direktorės pavaduotoja ugdymui Dalia Vašėtienė pasveikino progimnazijos „Lietuvių kalbos dekados 2019“ konkursų nugalėtojus.

Dailyraščio konkurso „Gyvas lietuviškas žodis“ nugalėtojai:

Vilius Šmakotinas, 5b klasės mokinys;

Paulina Vžesniauskaitė, 5a klasės mokinė;

Dorotėja Garnionytė, 5a klasės mokinė.

Konkurso „Modernus žvilgsnis į lietuvišką žodį“ nugalėtojai:

Enrika Labakojytė, 8a klasės mokinė;

Mantė Pšitulskytė, 8a klasės mokinė;

Urtė Dambrauskaitė, 8a klasės mokinė;

Jokūbas Kriugiškis, 8b klasės mokinys.

Pasveikinti 3–4 klasių mokyklos matematikos olimpiados ir 4-ų klasių diktanto rašymo konkurso laimėtojai.

Sveikiname Nedą Baranovskij, 8a klasės mokinį, kuris miesto mokinių fizikos olimpiadoje laimėjo I vietą! Sveikiname ir fizikos mokytoją Gitaną Jasaitienę.

Gruodžio 14 d. J. Balčikonio gimnazijoje Savivaldybės vadovai pasveikino Augustiną Jarockį – respublikinės gamtos mokslų olimpiados prizininką. Buvo pagerbtos ir jo mokytojos Rasa Andrikonienė, Gitana Jasaitienė, Auksuolė Urbonienė.

Spalio 25 d. Prezidentūroje apdovanoti Konstitucijos egzamino kūrybinės užduoties laimėtojai – mūsų progimnazijos 1a klasės mokiniai Lėja Masiliūnaitė ir Aronas Miciukevičius.

Progimnazijos šokėjos dalyvavo Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos…“.