Mokinių pasiekimai

Sveikiname mokyklos olimpiadų nugalėtojus

Progimnazijos direktorė Zina Stripeikienė pasveikino mokyklos 4-ų klasių mokinių diktanto rašymo konkurso 1–3 vietos laimėtojus ir progimnazijos 3–4 klasių matematikos olimpiados 1–2 vietų laimėtojus. Kovo 25 dieną mokyklos matematikos olimpiados nugalėtojai dalyvaus II olimpiados ture mieste. Linkime jiems sėkmės!

4-ų klasių progimnazijos diktanto rašymo konkurso laimėtojai:

Augustė Černiauskaitė, 4c klasė (mokytoja Lina Andrikonytė), I vieta;

Austėja Alasevičiūtė, 4a klasė (mokytoja Gintarė Grinkė), II vieta;

Erta Dambrauskaitė, 4a klasė (mokytoja Gintarė Grinkė), III vieta.

3–4 klasių matematikos olimpiados progimnazijoje laimėtojai:

Estera Lapašinskaitė, 3b klasė (mokytoja Meilutė Greičiuvienė), I vieta;

Nikas Masiliūnas, 4b klasė (mokytoja Aušra Klevečkienė), I vieta;

Urtė Šteinaitė, 3a klasė (mokytoja Daiva Ragažinskienė), II vieta;

Saulius Atraškevičius, 4a klasė (mokytoja Gintarė Grinkė), II vieta.

Sveikiname Nedą Baranovskij, 8a klasės mokinį, kuris miesto mokinių fizikos olimpiadoje laimėjo I vietą! Sveikiname ir fizikos mokytoją Gitaną Jasaitienę.

Gruodžio 14 d. J. Balčikonio gimnazijoje Savivaldybės vadovai pasveikino Augustiną Jarockį – respublikinės gamtos mokslų olimpiados prizininką. Buvo pagerbtos ir jo mokytojos Rasa Andrikonienė, Gitana Jasaitienė, Auksuolė Urbonienė.

Spalio 25 d. Prezidentūroje apdovanoti Konstitucijos egzamino kūrybinės užduoties laimėtojai – mūsų progimnazijos 1a klasės mokiniai Lėja Masiliūnaitė ir Aronas Miciukevičius.

Progimnazijos šokėjos dalyvavo Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos…“.

Trečius metus mokslo metų pabaigoje buvo teikiamos „Pergalės“ statulėlės už labai gerą mokymąsi. Šiais metais jos įteiktos aštuoniolikai 4–8 klasių mokinių.