Aktualijos

Kliūčių ruožo atidarymas

Rugsėjo 12 d. Šaltiniečių bendruomenė atvėrė naują aktyvaus poilsio erdvę Kniaudiškių-Molainių mikrorajono gyventojams – kliūčių ruožą vaikams. Projekto Maxima LT „Mes – bendruomenė“ lėšomis bendruomenė įrengė kliūčių ruožą vaikams nuo 5 iki 14 metų. Tai saugus, sertifikuotas kliūčių ruožas priešmokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams, skirtas lavinti vaikų bendrą fizinę būklę, viso kūno raumenis, reakciją, koordinaciją.

Kniaudiškių-Molainių mikrorajonas yra atitolęs po kelis kilometrus nuo miesto viešų poilsio erdvių, žaidimų aikštelių, parkų, todėl mikrorajono vaikai be tėvų priežiūros retai gali leisti laisvalaikį miesto poilsio erdvėse. Bendruomenės įrengta poilsio erdvė yra saugi, lengvai pasiekiama mikrorajono vaikams. Šaltiniečių bendruomenės ir Kniaudiškių-Molainių mikrorajono vaikai turės galimybę leisti laisvalaikį naujoje lauko erdvėje – kliūčių ruože – nemokamai.

 

 

 
Ankstesni įrašai


Įkvepiančių, smagių, kūrybingų, saugių vasaros atostogų!

Mokyklos administracija

2021–2022 mokslo metai išsiskyrė tarptautinių projektų išvykų gausa.

Mokslo metų užbaigimo šventė 5–8 klasių mokiniams vyks birželio 21–22 dienomis.

Informuojame, kad sudaryti pirmų klasių mokinių sąrašai. Sužinoti, kurioje klasėje mokysis vaikas, galima paskambinus į raštinę tel. 867 773072 arba atvykus į mokyklą (kreiptis į budėtoją). Taip pat informuojame, kad 2022 m. birželio 15 d. 18.00 val. organizuojami pirmų klasių mokytojų susitikimai su Tėveliais – maloniai kviečiame dalyvauti.

Mokyklos administracija

Progimnazijos direktorė Zina Stripeikienė ir 4a klasės mokinys Nojus Mackevičius dalyvavo Prezidentūroje vykusioje Švietimo pažangos asamblėjoje.