Piešinys papuošė autobusų stotelę

Džiaugiamės mūsų 8b klasės mokinės Marijos Šmakotinaitės piešiniu, kuris papuošė Piniavos autobusų stotelės paviljoną. Jos nupieštas veržlus gepardas ir visus vairuotojus nuo tolo įspėjantis „STOP“ priverčia susimąstyti apie greitį kelyje. Gruodžio 14 dieną Marijos ir jos šeimos: mamos Inos, sesutės Sofijos ir brolio Viliaus, darbą įvertino progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Rūta Vainauskaitė, žmogaus saugos mokytojas Vladas Izdūnis, socialinė pedagogė Vaida Kuodytė. Didžiuojamės mokine!

Marija tapo Lietuvos automobilių kelių direkcijos inicijuoto piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2021“ viena iš šešių nugalėtojų respublikoje. 2021 metų konkurse varžėsi net 967 piešiniai iš visos Lietuvos.

6b klasėje 2021 m. gruodžio 7–13 d. įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas. Mokinių ugdymas šiuo laikotarpiu vykdomas nuotoliniu būdu.

Nuo lapkričio 29 d. iki gruodžio 3 d. 3–8 klasių mokiniai kibo į savarankiško mokymosi veiklas: mokėsi planuoti laiką, keltis mokymosi uždavinius, atsakingai pasirinkti ir atlikti užduotis, įsivertinti, aptarti.

Lapkričio 26–28 dienomis įvyko pirmasis kontaktinis Erasmus+ projekto „EUROBORAVE“ (2020-1-FR01-KA229-080606_2) koordinatorių iš Prancūzijos, Lenkijos, Lietuvos, Bulgarijos ir Portugalijos susitikimas Paryžiuje.

8a klasės mokinė Gabija Kairytė klasės draugus, mokytojus ir bendraminčius pakvietė į savo pirmosios poezijos knygelės „Pradžia“ pristatymą.

2021 m. gruodžio 9 d. (ketvirtadienį) 18.00 val. progimnazijoje organizuojamas būsimųjų pirmokų tėvelių (vaikai nedalyvauja) susirinkimas.