Būsimųjų pirmokų (2022–2023 m. m.) tėvelių susirinkimas

2021 m. gruodžio 9 d. (ketvirtadienį) 18.00 val.

progimnazijoje organizuojamas būsimųjų pirmokų (2022–2023 m. m.) tėvelių (vaikai nedalyvauja) susirinkimas. Susirinkimas vyks mokyklos aktų salėje. Maloniai kviečiame dalyvauti  po vieną asmenį iš šeimos. Būtina turėti Galimybių pasą.

Taip pat informuojame, kad visa su priėmimu į mokyklą susijusi medžiaga bus patalpinta mokyklos internetinėje svetainėje adresu https://saltiniopanevezys.lt/

Mokyklos administracija

Erasmus+ projekto MA(R)TH ambasadorės lapkričio 14–19 dienomis Stambule susitiko su projekto partneriais ir įgyvendino suplanuotas veiklas.

Erasmus+ projekto „Our Nature is Our Future“ ambasadoriai lapkričio 7–12 dienomis Pietų Italijoje susitiko su projekto partneriais ir įgyvendino suplanuotas veiklas.

Erasmus+ projekto „Crossdisciplinary activities for sustainable life“ ambasadoriai lapkričio 7–12 dienomis Porto mieste Portugalijoje susitiko su projekto partneriais ir įgyvendino suplanuotas veiklas.

Mieli tėveliai, džiaugiamės galimybe jus pakviesti į tėvų susirinkimus:

1–4 kl. mokiniams rugsėjo 13 d. 18.00 val. aktų salėje ir klasių kabinetuose,

5–8 kl. mokiniams rugsėjo 14 d. 18.00 val. aktų salėje ir klasių kabinetuose.

Pagarbiai

Organizatoriai

1a klasėje nuo 2021 m. rugsėjo 3 d. iki 2021 m. rugsėjo 16 d. įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas. Mokinių ugdymas šiuo laikotarpiu 1a klasėje vykdomas nuotoliniu būdu.