Progimnazijos ambasadoriai Portugalijoje

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos Erasmus+ projekto „Crossdisciplinary activities for sustainable life“ ambasadoriai Zina Sripeikienė, Rūta Vainauskaitė, Benas Čebatoriūnas, Dorotėja Garnionytė, Paulina Vžesniauskaitė  ir Lukas Riauba 2021 m. lapkričio 7–12 dienomis Porto mieste Portugalijoje susitiko su projekto partneriais ir įgyvendino suplanuotas veiklas.

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos fondo lėšomis.

Mieli tėveliai, džiaugiamės galimybe jus pakviesti į tėvų susirinkimus:

1–4 kl. mokiniams rugsėjo 13 d. 18.00 val. aktų salėje ir klasių kabinetuose,

5–8 kl. mokiniams rugsėjo 14 d. 18.00 val. aktų salėje ir klasių kabinetuose.

Pagarbiai

Organizatoriai

1a klasėje nuo 2021 m. rugsėjo 3 d. iki 2021 m. rugsėjo 16 d. įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas. Mokinių ugdymas šiuo laikotarpiu 1a klasėje vykdomas nuotoliniu būdu.

Kviečiame susitikti Mokslo ir žinių dienos šventėje 2021 m. rugsėjo 1 d. (trečiadienį).

10.00–10.10 val. susitikimas su klasės vadovais mokyklos kieme;

10.10–10.30 val. žaismingas Mokslo ir žinių dienos atidarymas;

10.30–11.15 val. klasės vadovų pamokos klasėse.

Būtina dėvėti veido apsaugos priemones, laikytis saugaus atstumo mokyklos erdvėse.

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija gavo Kokybės krepšelį ugdymo kokybei tobulinti.

Erasmus+ projektas „Our Nature is Our Future“ Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos mokinių ir mokytojų vykdomas kartu su partneriais iš Italijos, Turkijos, Ispanijos bei Rumunijos yra skirtas 13-17 amžiaus mokiniams. Pagrindinė projekto idėja ir tikslas – prisidėti prie gamtos taršos mažinimo įtraukiant Z kartos vaikus.