Būsimųjų 2020–2021 m. m. pirmokų Tėvelių dėmesiui!

Būsimųjų pirmokų Tėvelių dėmesiui

Informuojame, kad 2020 m. birželio 9 d. (1a klasės susirinkimas, mokytoja Jūratė Žiaugrienė) ir birželio 10 d. (1b klasės susirinkimas, mokytoja Meilutė Greičiuvienė) 18.00 val. mokyklos aktų salėje vyks būsimųjų pirmokų Tėvelių susirinkimas. Klasės susirinkime gali dalyvauti tik vienas asmuo iš šeimos; vaikai nedalyvauja. Susirinkimo metu bus prašoma užpildyti prašymo formą dėl tikybos ar etikos pasirinkimo bei pailgintos darbo dienos grupės lankymo. Kviečiame dalyvauti.

Siekdami mažinti fizinį bendravimą, taip pat informuojame, kad  planuotų būsimųjų pirmokų pamokėlių 2020 m. birželio 15-17 d.  neorganizuosime.

Progimnazijos administracija

Tėvų prašymo forma dėl priėmimo į pailgintos darbo dienos grupę

Message: Undefined index: password

Message: Undefined index: download_url

Message: Undefined index: title

Filename: dokumentubankas/item.php

Gegužės 19 d. vakare vyko pirmoji mokomoji-pažintinė treniruotė lauko treniruoklių aikštelėje. Kviečiame į kitas treniruotes gegužės 21 ir 26 dienomis.

Kviečiame į treniruotes lauko treniruoklių aikštelėje.

Šaltiniečių bendruomenė prisijungė prie gausaus projekto „Prisijungusi Lietuva“ bendruomenių būrio.

Mokymosi nuotoliniu būdu akimirkos, užfiksuotos 2020 m. balandį.

Balandžio 20 dieną prie mokyklos buvo pradėti statyti lauko treniruokliai pagal Šaltiniečių bendruomenės projektą „Sporto aikštyno modernizavimas lauko treniruokliais“.