Būrelyje „Robotika, IKT“

Neformalaus pradinių klasių ugdymo būrelio „Robotika, IKT“ mokiniai balandžio pradžioje konstravo geometrinius kūnus iš dantų krapštukų. Pasitelkdami gebėjimą originaliai ir kūrybiškai mąstyti, mokiniai konstruodami įgyvendino savo idėjas. Mokytojos Jolanta Vaitkevičienė ir Aušra Klevečkienė džiaugiasi nuostabiais darbeliais.

Įkvėpti šv. Velykų dvasios užpildykime savo namus pavasariška nuotaika, meile, šiluma...

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos bendruomenės vardu – direktorė Zina Stripeikienė

Mieli tėveliai, mokiniai, informuojame Jus, kaip mokysimės nuotoliniu būdu, kol šalyje bus tęsiamas karantinas.

Patarimai dėl COVID-19 prevencijos.

Vyriausybės ir Valstybės ekstremalių situacijų komisijos sprendimu, nuo kovo 16 iki 27 dienos (dvi savaites) nutraukiamas ugdymo procesas (nevyks pamokos) dėl koronaviruso grėsmės. Nuolat sekime informaciją TaMo, mokyklos interneto svetainėje. Saugokime save ir kitus. Būkime sveiki.

Mokyklos administracija

Mieli šaltiniečiai! Su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-mečiu!