Renkamės daržoves

Nuo 2019 m. sausio 23 dienos mokyklos valgykloje mokiniai, mokytojai ir kiti darbuotojai daržoves renkasi ir į lėkštes įsideda patys. Siekiama, kad būtų suvalgoma daugiau daržovių.

Iškritęs baltutėlis sniegas įkvėpė mokyklos mokinius ir mokytojas ketvirtadienį per kūno kultūros pamokas, klasės valandėles išeiti į lauką, pasportuoti, pasidžiaugti ir paminėti Pasaulinę sniego dieną, kuri bus švenčiama sekmadienį.

Būsimųjų pirmokų ir penktokų priėmimas vyksta Švietimo ir jaunimo reikalų skyriuje (Topolių g. 12) nuo 2018 m. sausio 5 d. Galima registruotis ir el. paštu: priemimas.mokyklos@panevezys.lt

Linksmų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

Progimnazijos antrokai – projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ dalyviai.

Progimnazijos trečiojo aukšto laisvalaikio erdvėje įrengta prieskoninių ir vaistinių augalų sienelė.