Pasaulinė sniego diena

Iškritęs baltutėlis sniegas įkvėpė mokyklos mokinius ir mokytojas ketvirtadienį per kūno kultūros pamokas, klasės valandėles išeiti į lauką, pasportuoti, pasidžiaugti ir paminėti Pasaulinę sniego dieną, kuri bus švenčiama sekmadienį.

Trečiąjį sausio sekmadienį Pasauline sniego diena paskelbė Tarptautinė slidinėjimo federacija. Šia proga įvairiose pasaulio šalyse rengiama šventė, kurioje kviečiama slidinėti, čiuožti rogėmis, snieglentėmis. Jei šalyje nėra sniego, šventė rengiama įvairiose Sniego arenose ant dirbtinio sniego.

Būsimųjų pirmokų ir penktokų priėmimas vyksta Švietimo ir jaunimo reikalų skyriuje (Topolių g. 12) nuo 2018 m. sausio 5 d. Galima registruotis ir el. paštu: priemimas.mokyklos@panevezys.lt

Linksmų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

Progimnazijos antrokai – projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ dalyviai.

Progimnazijos trečiojo aukšto laisvalaikio erdvėje įrengta prieskoninių ir vaistinių augalų sienelė.

Spalio 19 d. vyko Mokinių prezidento ir Mokinių tarybos narių rinkimai. Mokinių prezidentu išrinktas 7b klasės mokinys Armandas Stravinskas.