Mokinių savivaldos rinkimai 2017

Spalio 19 d. po 3 ir po 4 pamokų aktų salėje vyko Mokinių prezidento ir Mokinių tarybos narių rinkimai. Balso teisę turėjo visi 5–8 kl. mokiniai.

Į Mokinių prezidento postą pretendavo Tonis Petronis, 7a kl. mokinys, Armandas Stravinskas, 7b kl. mokinys, Saulė Šiaulytė, 6b kl. mokinė.

Spalio 17 d. kandidatai prisistatė mokiniams ir mokytojams, pasakė viešas kalbas, atsakė į rinkėjų klausimus.

Mokinių prezidentu išrinktas Armandas Stravinskas, 7b klasės mokinys. Mokinių prezidento inauguracija vyks po rudens atostogų.
Į Mokinių tarybą išrinkti: Tonis Petronis, Gabrielė Indriūnaitė, Mantė Tonkūnaitė, Jokūbas Kriugiškis, Dominyka Švėgždaitė.

Spalio 11 dieną mokysimės tyrinėdami. Mokinių laukia įdomios tyrinėjimo veiklos: „Vandens tyrimai“, „Kvapas ir skonis“, „Tirpukas ir grimzdukas“, „Linksmoji fizikos laboratorija“, „Smalsučių laboratorija“, „Įdomieji geografijos bandymai“, pamoka apie nariuotakojus, tyrinėjimai su VikiLab, Panevėžio Kraštotyros muziejumi,  augalų tyrinėjimai Šiaulių universiteto botanikos sode, archeologiniai tyrinėjimai Šiaulių „Aušros“ muziejuje, bandymai Kauno tvirtovės VII forto laboratorijose.

Direktorės Zinos Stripeikienės sveikinimas šventų Velykų proga.

Visiems – gražios Kovo 11-osios šventės!

Mieli bendruomenės nariai, kviečiame skirti 2 % GPM dalį „Šaltinio“ progimnazijai!

Sausio 12 d. 18.00 val. maloniai kviečiame būsimus pirmokus ir jų tėvelius susipažinti su mokykla ir mokytojomis. Susirinkimas vyks progimnazijos aktų salėje.