30 metų veiklos paminėjimo šventė

Gruodžio 19 dieną „Šaltinio“ progimnazijoje vyko mokyklos 30 metų veiklos paminėjimo šventė. Mokyklos direktorę Ziną Stripeikienę ir visą bendruomenę pasveikino svečiai, buvę mokiniai, darbuotojai.

Mus aplankė Lietuvos respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos atstovas, ministro patarėjas bendrojo ugdymo klausimais, Panevėžio miesto savivaldybės tarybos narys Ignas Gaižiūnas. Sveikinimo žodį tarė Panevėžio miesto savivaldybės administracijos atstovai.

Džiugu, kad mus aplankė mūsų mokyklos absolventas gerbiamas Seimo narys Deividas Labanavičius.

Mokyklą pasveikino Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos, „Minties“ gimnazijos, „Ąžuolo“ progimnazijos, lopšelio-darželio „Puriena“, Panevėžio švietimo centro, policijos atstovai, Panevėžio rajono švietimo centro direktorė, buvusi mūsų mokyklos mokytoja ir pavaduotoja ugdymui Jurgita Vaitiekūnienė, asociacijos „Laikas sportuoti“ vadovas, buvęs mūsų mokinys Vytautas Čepanonis.

Sveikinimo žodį tarė pirmosios mokyklos laidos abiturientai, bendrojo ugdymo mokyklų vadovų asociacijos atstovai.

Į Panevėžį atvyko ir „Šaltinio“ vardo mokyklų atstovai iš Marijampolės bei Alytaus.

Nuoširdžiai dėkojame visiems svečiams už apsilankymą ir sveikinimus!

Tikimės, kad visiems patiko mūsų progimnazijos dovana – bendras 1–8 klasių mokinių kalėdinis spektaklis „Sniego karalienė“. 30-tojo jubiliejaus proga progimnazija pakvietė į kalėdinio-jubiliejinio spektaklio premjerą. Mokyklos bendruomenė ir atvykę svečiai, turėjo galimybę stebėti pagal pasakų karaliumi tituluoto H.C. Anderseno kūrinį režisuotą spektaklį, kuris visiems priminė apie nepalaužiamą meilės ir gerumo galią.

Gruodžio 8 d. lietuvių kalbos ir matematikos mokytojai dalyvavo TŪM kultūrinio ugdymo stažuotėje.

Visą savaitę mokykloje vyko įvairios veiklos, skirtos Tolerancijos dienai paminėti.

Lapkričio 9 dieną 1–8 klasių mokiniai susipažino su skirtingų profesijų atstovais, jų atliekamomis funkcijomis ir karjeros galimybėmis Panevėžio mieste.

Rugsėjo 30 dieną Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje vyko neeilinis renginys – konferencija „Aš tave matau, girdžiu, jaučiu“. Konferencijos tikslas buvo sutraukti kuo daugiau šaltiniečių bendruomenės narių ir Panevėžio gyventojų bei kalbėti apie tėvystės keliamus iššūkius šiuolaikiniame pasaulyje.

Rugsėjo 27-ąją mokiniai atskleidė savo kūrybiškumą ir veiklas skyrė mokyklos gimtadieniui.