Pranešimai

Pamokų ruošos centras kviečia!

Progimnazijoje II a. 206 kab. pirmadieniais–ketvirtadieniais 13.00–16.00 val. veikia Pamokų ruošos centras.

Vaikučius, kurie ruošiasi lankyti mokyklą nuo 2021 metų rugsėjo 1 dienos, Šaltiniečių bendruomenė kviečia į nemokamą šeštadieninę stovyklėlę.

Kviečiame susitikti Mokslo ir žinių dienos šventėje 2020 m. rugsėjo 1 d. (antradienį)!

Informuojame, kad mokiniai, kurie mokykloje mokosi pagal pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje, nuo 2020-09-01 turi teisę į nemokamus pietus, nevertinant gaunamų pajamų. Nemokamiems pietums gauti reikalingas Panevėžio miesto Socialinių reikalų skyriui adresuotas prašymas.

Kviečiame 1–3 klasių mokinius dalyvauti naujame mokyklos STEAM projekte „Mes – gamtos bičiuliai“.

Panevėžio pedagoginės-psichologinės tarnybos darbo nuotoliniu būdu tvarka.